مدیر بازاریابی پتروشیمی امیرکبیر اعلام کرد:

دو تاکتیک صادرات محصولات پتروشیمی به کشورهای اروپایی

مدیر واحد بازاریابی و فروش پتروشیمی امیرکبیر با اشاره به رشد 100 درصدی صادرات انواع پلی‌اتیلن به اروپا اظهار کرد: اجاره انبار در بنادر و فروش از طریق ماژول صادراتی به عنوان دو تاکتیک صادرات محصولات به کشورهای اروپایی است.

«دیاکو عباسی» با اشاره به اخذ گواهینامه «ریچ» به منظور صادرات مستقیم محصولات پتروشیمی امیرکبیر به بازارهای اروپایی، گفت: با هدف متنوع سازی بازارهای صادراتی تاکنون در بیش از 10 نمایشگاه‌ بین‌‌المللی از جمله چایناپلاست، هند، ترکیه، روسیه، عرب پلاست و کنفرانس GPCA مشارکت داشته ایم.

مدیر واحد بازاریابی و فروش شرکت پتروشیمی امیرکبیر با اشاره به رشد مشتریان و خریداران خارجی محصولات پتروشیمی در سال گذشته، تصریح کرد: حجم صادرات محصولات پتروشیمی امیرکبیر پارسال نسبت به سال 95 حدود 36 درصد افزایش یافته است.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه  پارسال حجم صادرات به کشورهای اروپایی پارسال افزایشی 100 درصدی داشته است، تاکید کرد: پارسال در مجموع بالغ بر 21 هزار تن محصول پلی اتیلنی به کشورهای اروپایی صادر شده است.

به گفته وی عملیاتی شدن کامل فروش صادراتی از طریق ماژول صادراتی و همچنین مذاکره برای اجاره انبار در بنادر مختلف اروپا برای ارائه رویکرد شیوه‌های جدید فروش از مهمترین تاکتیک‌های بازاریابی و فروش محصولات پتروشیمی امیرکبیر در سال 96 بوده است.

گفتنی است، پتروشیمی امیرکبیر بزرگترین تولیدکننده انواع پلی‌اتیلن است که سه نوع پلی‌‌اتیلن سنگین، سبک و سبک خطی را با ظرفیت ۷۰۰ هزار تن در سال تولید می‌کند. ظرفیت تولیدی کل این مجتمع پتروشیمی معادل یک میلیون و 800 هزار تن در سال است.

اتیلن، پروپیلن، انواع پلی‌‌اتیلن سبک خطی، سبک، سنگین، بوتادین، رافینیت چهار کربنه، بوتن یک، بنزین پیرولیز و ... از مهمترین محصولات تولیدی پتروشیمی امیرکبیر هستند.

<همکو: اخبار و تحلیل صنعت پلیمر>

قیمت مواد اولیه پلاستیک و پلیمر

نظرات کاربران