کشف محموله قاچاق مواد اولیه پتروشیمی به ارزش 10 میلیارد در پاکدشت

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با اشاره به کشف محموله قاچاق مواد اولیه پتروشیمی به ارزش 10 میلیارد ریال در شهرستان پاکدشت خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی اجازه فعالیت و جولان به مفسدان اقتصادی را نخواهد داد و با اینگونه افراد برخورد قاطع و قانونی می کند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف محموله قاچاق مواد اولیه پتروشیمی به ارزش 10 میلیارد ریال در شهرستان پاکدشت خبر داد.

سردار ناظری در این باره اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان پاکدشت هنگام کنترل خودروهای عبوری به دو دستگاه کامیون کشنده مشکوک شده و برای بررسی محموله و مدارک، خودرو ها را متوقف کردند.
وی افزود: در بررسی اولیه مشخص شد این خودرو ها که قصد انتقال مواد پتروشیمی (پلیمری) به خارج از کشور داشتند فاقد هرگونه مدارک گمرکی بوده که با هماهنگی مقام قضائی توقیف شدند.


سردار ناظری با اشاره به اینکه محموله کشف شده، توسط کارشناسان 10 میلیارد ریال ارزش گذاری شده است، اضافه کرد: در این رابطه پرونده اولیه تشکیل و تحویل مراجع قضائی شد.


براساس گزارش سایت پلیس، فرمانده انتظامی شرق استان تهران در پایان خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی اجازه فعالیت و جولان به مفسدان اقتصادی را نخواهد داد و با اینگونه افراد برخورد قاطع و قانونی می کند.

<همکو: اخبار و تحلیل صنعت پلیمر>

قیمت مواد اولیه پلاستیک و پلیمر

نظرات کاربران