برخورد قانونی با عرضه خارج از شبکه محصولات پتروشیمی

معاون سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اظهار کرد: با متخلفان عرضه خارج از شبکه محصولات پتروشیمی برخورد قانونی صورت خواهد گرفت و خاطر نشان کرد: ضوابط عمومی قیمت گذاری کالا باید رعایت شود.

وحید منایی، از برخورد قانونی با عرضه خارج از شبکه محصولات پتروشیمی خبر داد و گفت: با اشاره به اهمیت و سهمیه بندی محصولات پتروشیمی، تمامی واحدهای تولیدی خریدار مواد اولیه پتروشیمی ملزم به استفاده مواد خریداری شده در خطوط تولید بوده و فروش هرگونه محصولات مذکور در بازار آزاد و یا حمل مواد به غیر از نشانی کارخانه واحد خریدار تحت هر عنوانی از نظر این سازمان مصداق تخلف عرضه خارج از شبکه خواهد بود.

معاون سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان افزود: با متخلفان، مطابق قوانین تعزیری برخورد خواهد شد؛ همچنین در صورت مشاهده تخلفاتی از جمله گران‌فروشی یا عدم رعایت ضوابط عمومی قیمت‌گذاری کالا، احتکار، فروش محصول به خریداران غیرمجاز و واسطه ها و مواردی از این دست، در رابطه با متخلفان اعمال قانون خواهد شد.

وی از مردم درخواست کرد تا هر گونه تخلفی را با شماره تلفن ۱۲۴ اطلاع دهند و گفت: آماده دریافت گزارش و شکایات مردمی در این زمینه هستیم تا در اسرع وقت تحت رسیدگی قرار گیرد.

<همکو:‌ اخبار و تحلیل صنعت پلیمر>

 قیمت مواد اولیه پلاستیک و پلیمر

نظرات کاربران