با حکم مدیرعامل شستا

مرتضی لطفی به عنوان مدیرعامل جدید هلدینگ تاپیکو انتخاب شد

در حکمی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی،محمود مخدومی را به عنوان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) منصوب کرد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی انجمن صنفی کارفرمائی صنعت پتروشیمی، شنبه‌ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ در حاشیه جلسه هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی با حکم مرتضی لطفی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در حکمی محمود مخدومی را به عنوان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) منصوب شد.

مهندس محمدحسن پیوندی همچنین با حکم مدیرعامل شستا به عنوان مشاور مدیرعامل این هلدینگ در امور نفت و گاز و پتروشیمی و رییس هیات مدیره تاپیکو منصوب شد.

در این جلسه همچنین آقایان سیدعمادحسینی، اسلام خسروی و جواد داوری به عنوان دیگر اعضای هیات مدیره تاپیکو در دوره جدید احکام خود را از مدیرعامل شستا دریافت کردند.

مخدومی دارای ليسانس مهندسی برق با گرايش قدرت از دانشگاه صنعتی شريف و فوق ليسانس برق از دانشكده فنی دانشگاه تهران است.

وی پیش از این به عنوان مدير عامل هلدینگ انرژی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در این مجموعه بزرگ اقتصادی به خدمت‌رسانی مشغول بوده است.

از جمله سوابق دیگر مهندس مخدومی می‌توان به معاونت نفت و گاز و معاونت تولید شرکت مهندسی گروه مپنا (موننکو ایران)، مدير عاملی شرکت مشاور ساخت و راه اندازی نیروگاه اتمی بوشهر (افق هسته‌ای)، پیمانکار ساخت و راه‌اندازی نيروگاه‌های اتمی، رييس پژوهشكده كنترل و مديريت شبكه پژوهشگاه نيرو و كارشناس فنی شرکت قدس نيرو اشاره کرد.

چاپ و ارائه 15 مقاله در نشريات و كنفرانس‌های داخلی و بين المللی، انتخاب به عنوان پژوهشگر نمونه كشور در حوزه وزارت نیرو، پذيرش در دوره دكترای مهندسی برق بورس کشور فرانسه و دبيری كميته علمی / تخصصی كنفرانس بين المللی برق (PSC ) طي 18 سال گذشته از جمله مهم‌ترین سوابق علمی و اجرایی او به شمار می‌آید.

نظرات کاربران