دستگیری شخص متخلف در فساد اقتصادی ۱۴۸ میلیارد تومانی مواد اولیه بطری PET

رئیس کل دادگستری استان اردبیل صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در سال 97 در برهه‌ای شاهد افزایش قیمت آب معدنی بودیم که بررسی‌ها نشان می‌داد به دلیل افزایش قیمت بطری و درب آن مواد اولیه از بازار سیاه تهیه می‌شده است، اظهار داشت: با بررسی جدی پرونده، فسادی در این خصوص کشف شد و با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج)  بیش از 148 میلیارد تومان تخلف در این خصوص محرز شده است!

رئیس کل دادگستری استان اردبیل از کشف پرونده فساد اقتصادی تامین مواد پتروشیمی ‌‌به رقم ۱۴۸ میلیارد تومان خبر داد. 

ناصر عتباتی صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در سال 97 در برهه‌ای شاهد افزایش قیمت آب معدنی بودیم که بررسی‌ها نشان می‌داد به دلیل افزایش قیمت بطری و درب آن مواد اولیه از بازار سیاه تهیه می‌شده است، اظهار داشت: با بررسی جدی پرونده، فسادی در این خصوص کشف شد. 

وی افزود: درپرونده مورد اشاره بارنامه‌ها به نام استان اردبیل صادر شده اما مقصد مشخص نیست؛ با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج)  بیش از 148 میلیارد تومان تخلف در این خصوص محرز شده است! 

رئیس کل دادگستری استان با بیان اینکه این شخص متخلف متولد 1360 بوده و در فاصله 8 ماهه سال 97، تخلف کرده که اخلال در نظام اقتصادی کشور است، افزود:  پرونده در اختیار بازپرس است و نفر اول  دستگیر شده و پرونده در دست بررسی است و جزئیات در آینده اعلام می‌شود. 

نظرات کاربران