تولید گونه ای جدید از پلی پروپیلن برای کاهش هزینه‌های تمام شده‌ی تولیدکننده‌های کیسه‌های بزرگ

شرکت Braskem یک رزین پلی پروپیلن جدید با نام تجاری DP213A را در جهت افزایش تولید و کاهش هزینه‌های تمام شده‌ی تولیدکننده‌های کیسه‌های بزرگ که معمولا برای حمل و نقل غلات، مواد شیمیایی و .... استفاده می‌شود را تولید کرد.

در تلاش برای یافتن راه حلی در جهت افزایش تولید و کاهش هزینه‌های تمام شده‌ی تولیدکننده‌های کیسه‌های بزرگ که معمولا برای حمل و نقل غلات، مواد شیمیایی، آفت کش‌ها و .... استفاده می‌شود، شرکت Braskem یک رزین پلی پروپیلن جدید با نام تجاری DP213A را تولید کرده است. با استفاده از این گونه‌ی جدید میزان تولید تا 30 درصد افزایش یافته بدون اینکه تغییری در میزان مصرف انرژی تولید صورت پذیرد.

این گونه‌ی جدید تولیدی دارای شاخص جریان مذاب کمی است. علاوه بر این، برای عدم تغییرات در شرایط باز آب و هوایی افزودنی ضد UV به آن اضافه شده است. خواص مکانیکی کیسه‌های تولید شده با این محصول قابل توجه است.

یک شرکت پیشرو در زمینه‌ی تولیدات منسوجات لایه‌ای (laminated fabrics) با نام Propex برای تولیدات کیسه‌های بزرگ خود گونه‌ی DP213A را استفاده کرده است. طبق گزارشات رائه شده ظرفیت تولید این شرکت تا 20 درصد افزایش یافته است. استفاده از این گونه‌ی تولیدی سرعت دستگاه رانشگری را افزایش داده بدون اینکه برای مهندسین خط محدودیت عملکرد ایجاد کند.

<همکو: اخبار و تحلیل صنعت پلیمر>

قیمت مواد اولیه پلاستیک و پلیمر

نظرات کاربران