بازگشت دوباره دلار به کانال 13 هزار تومانی

همزمان با تشدید ریزش قیمت‌ها در بازار آزاد، قیمت دلار در صرافی‌های بانکی با کاهش چند مرحله ای وارد کانال ۱۳هزار تومان شد.

 سیر نزولی قیمت‌ها که از صبح دیروز در بازار ارز تشدید شده است، درحالی کماکان ادامه دارد که دلار از کانال 14هزار تومانی صرافی‌های بانکی با کاهش چند مرحله ای نسبت به صبح، وارد کانال 13هزار تومان شده است.

در صرافی‌های بانک‌ها قیمت دلار را برای فروش به مردم، با کاهش 370 تومانی نسبت به صبح روز گذشته، 13هزار و 980 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 13هزار و 930 تومان خریداری می‌کنند.

برهمین‌اساس طی روز گذشته قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، 15هزار و 880تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها 15هزار و 830تومان است. قیمت خرید و فروش یورو نسبت به صبح روز گذشته 370 تومان کاهش یافته است.

5 صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت 10 تا 15 تا 2000 دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

<همکو: اخبار و تحلیل صنعت پلیمر>

قیمت ارز و دلار

نظرات کاربران