آغاز فروش فوری چهار محصول ایران خودرو امروز از ساعت ۱۱ صبح

ایران خودرو در راستای تنظیم قیمت خودرو‌های این شرکت در بازار، از ساعت 11 صبح امروز فروش فوری چهار خودروی خود را آغاز خواهد کرد.

فروش فوری چهار خودروی 206 تیپ 2، پژو 405 بنزینی SLX ، پژو پارس LX با موتورTU و رانا LX شرکت ایران خودرو از ساعت 11 صبح امروز آغاز می شود.

ایران خودرو اعلام کرد: در راستای تنظیم قیمت خودرو‌های این شرکت در بازار، بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان و نمایندگان محترم می‌رساند. شرایط فروش فوری تنظیم بازار مطابق جدول ذیل و از ساعت 11 صبح امروز شنبه مورخ 98.03.11 آغاز خواهد شد.

با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه‌ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت ایران خودرو در همکاری مشترک با شرکت سایپا، فیلتر جدیدی به فیلتر‌های قبلی اضافه نموده است، بر این اساس مشتریانی که در 18 ماه گذشته در شرکت‌های ایران خودرو و سایپا اقدام به ثبت نام نموده اند مجاز به ثبت نام در این بخشنامه نیستند، در صورت ثبت نام مغایر با این شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتری از سوی شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان مسترد خواهد شد.

بدیهی است هر ثبت نام مغایر با شرایط این بخشنامه، از سوی شرکت یک طرفه ابطال خواهد شد. در این بخشنامه امکان ثبت نام برای افراد بالای 18 سال امکان پذیر است. امکان ثبت نام صرفا برای مشتریان حقیقی فراهم است و امکان ثبت نام برای مشتریان حقوقی و کاردکس و ثبت نام با شماره مشتری دوم نمایندگی امکان پذیر نیست. امکان انتخاب کد نمایندگی در زمان ثبت نام فعال است.

ثبت نام صرفاً بصورت اینترنتی و از طریق سایت esale.ikco.ir امکان پذیر خواهد بود.

<همکو: اخبار و تحلیل صنعت پلیمر>

نظرات کاربران