استفاده از یک تکنولوژی جدید برای تولید طیف وسیعی از محصولات پلی اتیلن در کره جنوبی

شرکت هیوندای کمیکال کره جنوبی از انتخاب فناوری پلیمریزاسیون پلی اتیلن شرکت یونویشن تکنولوژی برای یک مجتمع 300 هزار تنی تولید پلی اتیلن سنگین در سایت این شرکت واقع در شهر بندری دائسان کره جنوبی خبر داد.

به نقل از پایگاه اینترنتی پلاستیک نیوز یوروپ ، شرکت هیوندای کمیکال (Hyundai Chemical) به تازگی از انتخاب فناوری پلیمریزاسیون پلی اتیلن Unipol PE شرکت یونویشن تکنولوژی (Univation Technologies) برای یک مجتمع 300 هزار تنی تولید پلی اتیلن سنگین (HDPE) در سایت این شرکت واقع در شهر بندری دائسان (Daesan) کره جنوبی خبر داد.

این شرکت کره ای صنایع شیمیایی قرار است طیفی از محصولات سبد فناوری پلی اتیلن سنگین شرکت یونویشن شامل سری کاتالیست Acclaim K-100 را برای تولید محصولات پلی اتیلن سنگین پیشرفته مانند فیلم، کاربردهای قالبگیری دمشی قطعات بزرگ (large part blow moulding) و ژئوممبران (geomembrane) به کار گیرد.

فناوری پلی اتیلن یادشده شامل یک خط رآکتور پلی اتیلن Unipol PE با طراحی انعطاف پذیر است. این تاسیسات همچنین برای تولید محصولات آتی پلی اتیلن سبک خطی (LLDPE) و متالوسن پلی اتیلن (mPE) به کار گرفته می شود.

بر اساس اعلام یونویشن، این تکنولوژی یک بستر فناورانه انعطاف پذیر با قابلیت های فراوان را ایجاد می کند که در نتیجه آن امکان تولید طیف وسیعی از محصولات پلی اتیلن سنگین و سبک خطی در بستری تک-راکتوره (single-reactor platform) فراهم می آید. از جمله این محصولات می توان به پلی اتیلن سنگین بایمودال (bimodal) و یونی مودال (unimodal)، متالوسن پلی اتیلن سبک خطی و پلی اتیلن سنگین به علاوه پلی اتیلن سبک خطی (conventional LLDPE) معمول اشاره کرد.

<همکو: اخبار و تحلیل صنعت پلیمر>

قیمت مواد اولیه پلاستیک و پلیمر

نظرات کاربران