عدم دادن اطلاعات از میزان صادرات محصولات پتروشیمی/ سوءاستفاده دشمنان از این اطلاعات

دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایي پتروشیمی در پاسخ به میزان صادرات محصولات پتروشیمی در سال جاری گفت: نمی‌خواهیم اطلاعات بدهیم زیرا دشمن از این اطلاعات سوءاستفاده می‌کند.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی، دكتر احمد مهدوي ، دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایي پتروشیمی  با اشاره به آمارهاي متفاوت در بخش پایين دست پتروشيمي گفت،در مواردی اعلام می‌شود که در پایین دست ۲۰ میلیون تن ظرفیت سالانه وجود دارد، البته مسئولیت بخش پایین دستی پتروشیمی وزارت نفت نیست بلکه وزارت صنعت در این بخش مسئول است؛ بنابراین با رایزنی با آنها می‌توان ظرفیت واقعی بخش خصوصی را مشخص کرد.

وی افزود: اکنون در بازار PET(مواد اولیه تولید بطری) التهابی وجود ندارد و حتی در مواردی به دلیل عرضه زیاد رقابت نیز در بازار بوجود نمی‌آید.

 دكتر مهدوی تاکید کرد: پتروشیمی تندگویان نیز با ظرفیت بالایی این محصول را در زمینه پت بطری و نساجی تولید می‌کند و در مقایسه با سال گذشته وضعیت بسیار خوب را شاهدیم و آرامش در بازار حکم فرماست.

به گفته مهدوی، مصرف‌کنندگان واقعی مواد اولیه ظروف یکبار مصرف با توجه به حجم تولیدات، نگرانی ندارند.

وی در پاسخ به میزان صادرات محصولات پتروشیمی در سال جاری نیز گفت: نمی‌خواهیم اطلاعات بدهیم زیرا دشمن از این اطلاعات سوءاستفاده می‌کند.

<همکو: اخبار و تحلیل صنعت پلیمر>

قیمت مواد اولیه پلاستیک و پلیمر

نظرات کاربران