در مراسم معارفه و تکریم پتروشیمی گچساران مطرح شد:

تامین تجهیزات موردنیاز پتروشیمی‌ها توسط سازندگان داخلی

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری ایرانیان در مراسم معارفه سرپرست جدید و تکریم مدیرعامل پیشین پتروشیمی گچساران، گفت: تامین تجهیزات مورد نیاز پتروشیمی‌ها از سازندگان داخلی گامی اساسی برای رسیدن به نقطه مطلوب است.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری ایرانیان از نیروی انسانی بعنوان یکی از اصلی‌ترین دارایی شرکت‌ها یاد کرد و گفت: توجه به تامین تجهیزات مورد نیاز از سازندگان داخلی از اولویت های برداشتن گام‌های اساسی برای رسیدن به نقطه مطلوب است.
به گزارش روابط عمومی صنایع پتروشیمی خلیج فارس، رسول اشرف‌زاده در مراسم معارفه سرپرست جدید و تکریم مدیرعامل پیشین پتروشیمی گچساران، گفت: نقش شرکت پترول هم راستایی با سیاست‌های شرکت، پشتیبانی از شرکت‌ها و نظارت و ارزیابی سهامداری حفظ اصول حاکمیتی شرکت است.
او از خدمات جمشید مبارکی مدیر عامل سابق که با وجود چالش‌های فراوان و تغییرات اعمال شده، همراهی خوبی داشته تشکر کرده و صداقت و شفافیت وی را از خصوصیات بارز ایشان در اجرای فعالیت‌ها و همکاری‌ها دانست .
میثم امیری، مدیرطرح های شرکت پتروشیمی خلیج فارس نیز در این مراسم با تکید بر اهمیت سازماندهی فعالیت‌های پروژه و چابک‌سازی سازمان گفت: با بازنگری ساختار سازمانی شرکت و پایداری در همین مسیر می‌توانیم در آینده شاهد شکوفایی و پیشرفت بیش از پیش در پتروشیمی گچساران باشیم .
گفتنی است که در پایان این مراسم حکم سرپرستی مسعود شفیعی به وی اهدا شد و شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان و اعضای هیئت رئیسه شرکت پتروشیمی گچساران با اهدا هدایایی از زحمات مبارکی تقدیر کردند.
لازم به ذکر است پتروشیمی گچساران یکی از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری ایرانیان است که تاکنون پیشرفت فیزیکی طرح بیش از60 درصد بوده و  این طرح با ظرفیت تولید یک میلیون تن الفین می‌تواند اتان پالایشگاه گاز بید بلند را به اتیلن تبدیل کند و همچنین واحدهای پایین دستی را نیز پشتیبانی کند.

نظرات کاربران