دریافت اولین پروانه بهداشتی ساخت محصولات پلی اتیلن توسط پتروشیمی بندر امام

پروانه بهداشتی ساخت محصولات پلی اتیلن سنگین و سبک برای اولین بار در صنعت پتروشیمی کشور توسط پتروشیمی بندرامام دریافت شده است.

به نقل از روابط عمومی پتروشیمی بندر امام ، این شرکت برای اولین بار در صنعت پتروشیمی کشور موفق به کسب پروانه ۵ ساله Food Grade برای دو محصول اصلی خود شد.

شرکت پتروشیمی بندرامام در راستای حمایت از محیط زیست ، ارتقاء سلامت جامعه و بالا بردن سطح کیفی تولیدات خود موفق به کسب پروانه ۵ ساله Food Grade برای محصولات پلی اتیلن سنگین (HD) و پلی اتیلن سبک (LD) از سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت شد.

پتروشیمی بندرامام مراحل در یافت پروانه Food Grade را از سال ۱۳۹۰ آغاز کرد و طی این سال ها با ارتباط مستقیم و موثری که با وزارت بهداشت و همچنین دانشگاه جندی شاپور اهواز داشت ، موفق شد تمامی مراحل دریافت این پروانه را با موفقیت پشت سر بگذارد.

لازمه دریافت پروانه Food Grade ، اخذ مجوزهای مقدماتی دیگری از جمله پروانه بهداشتی تاسیس و بهره برداری ، دریافت گواهینامه برای مسئولین فنی ، پروانه بهداشتی ساخت محصولات LD و HD ، طراحی لوگوی جدید بر روی کیسه های بسته بندی محصولات LD و HD به همراه شماره پروانه بهداشتی ساخت و سیب سلامت بود که با پیگیری های مستمر شرکت بسپاران بندرامام این مجوزها کسب شد.

گفتنی است ، پروانه بهداشتی ساخت محصولات پلی اتیلن سنگین و سبک برای اولین بار در صنعت پتروشیمی کشور توسط پتروشیمی بندرامام دریافت شده است.

<همکو: اخبار و تحلیل صنعت پلیمر>

قیمت مواد اولیه پلاستیک و پلیمر

نظرات کاربران