معرفی دسته‌ای از مستربچ‌های جدید برای تولیدکنندگان فیلم توسط شرکت Silvergate

شرکت Silvergate  دسته‌ای از مستربچ‌های جدید را برای تولیدکنندگان فیلم معرفی می‌کند.

Silvergate  دسته‌ای از مستربچ‌های جدید را برای تولیدکنندگان فیلم معرفی می‌کند. به واسطه درخواست‌های زیادی که این شرکت پیرامون کیفیت و عملکرد رنگدانه‌ها از جانب تولیدکنندگان فیلم دریافت کرده است، در همکاری با مشتریان خود مشکلی را در خط تولید شناسایی کرده است. این مشکل مربوط به پرشدگی بیش از حد ماشین‌ توسط رنگدانه‌ها می‌شود که در نهایت سبب کاهش زمان چرخه و ایجاد اختلال کلی در تولید می‌شود. علی‌رغم اینکه این ماشین‌آلات به صورت مرتب و در فرایندی زمان‌بر تمیز می‌شوند، این مشکل همچنان مرتباً ایجاد می‌شد.

شرکت Silvergate  دسته‌ای از مستربچ‌ها را برای پاسخ به این مشکل تولید کرده که به صورت آزمایشی در فرایند تولید به کار گرفته شده‌اند. این فرمولاسیون جدید شامل مواد اولیه جدید و باکیفیت است که در نهایت منجر به بهبود پخشش در طول فرایند تولید می‌شود. تولیدکنندگان نه تنها به این وسیله دقت رنگ کردن فیلم‌های پلاستیکی را بهبود دادند، بلکه بهره‌وری را نیز افزایش دادند.

خانم Emma Cank  مدیر فروش شرکت Silvergate  درباره این محصولات جدید می‌گوید: «زمانی که ما متوجه شدیم تولیدکنندگان با چالش‌هایی مشابه در فرایند تولید خود مواجه شدند، به سرعت به دنبال ایجاد راه‌حلی مناسب بودیم. این سبد محصولی بر کیفیت مواد اولیه فرمولاسیون تمرکز کرده است و در عین حال قیمت‌گذاری مناسبی نیز برای مشتریان داشته است. ما از نتایج حاصل راضی هستیم و مفتخریم که به مشتریان خود برای بهبود کیفیت محصولات و افزایش بهره‌وری تولید کمک کرده‌ایم.»

نظرات کاربران