تولید طیف وسیعی از محصولات پلی پروپیلن نوآورانه با فناوری Novolen در هند

شرکت  آمریکایی مک درموت اینترنشنال  به تازگی از عقد قراردادی با شرکت نفتی چنای پترولیوم هند (CPCL) برای واگذاری لایسنس، ارائه خدمات طراحی مهندسی پایه و عرضه کاتالیست اختصاصی خود برای یک مجتمع تولید پلی پروپیلن درNagapattinam، واقع در ایالت تامیل نادو هند، خبر داد. استفاده از فناوری Novolen سبب افزایش بهره وری در سرمایه گذاری و هزینه های عملیاتی خواهد شد و تولید طیف وسیعی از محصولات پلی پروپیلن نوآورانه برای بازار هند و کشورهای منطقه را رقم خواهد زد.

به نقل از پایگاه اینترنتی هیدروکربن انجینییرینگ (hydrocarbonengineering)، شرکت  آمریکایی مک درموت اینترنشنال  به تازگی از عقد قراردادی با شرکت نفتی چنای پترولیوم هند (CPCL) برای واگذاری لایسنس، ارائه خدمات طراحی مهندسی پایه و عرضه کاتالیست اختصاصی خود برای یک مجتمع تولید پلی پروپیلن درNagapattinam، واقع در ایالت تامیل نادو هند، خبر داد. چنای پترولیوم از زیرمجموعه های شرکت نفت هند (IOCL) به شمار می رود.

مجتمع یادشده قرار است از رآکتورها و کاتالیست اختصاصی شرکت Lummus، به ترتیب تحت برندهای تجاری Novolen® وNHP® بهره گیرد. این تاسیسات قادر به تولید طیف وسیعی از محصولات پلی پروپیلن نوآورانه برای بازار هند و کشورهای منطقه خواهد بود.

لئون دی برین، معاون ارشد رئیس شرکت Lummus Technology که متعلق به مک درموت است، یادآور شد: قرارداد واگذاری لایسنس جدید، چهارمین مورد واگذاری اخیر در هند به شمار می رود و فناوری Novolen را به مهمترین لایسنس ایجاد ظرفیت تولید پلی پروپیلن در هند تبدیل می کند. با اجرای این قرارداد، ظرفیت مجموع چهار واگذاری لایسنس اخیر به سه میلیون و 100 هزار تن در سال می رسد.

فشردگی منحصر به فرد فناوری رآکتور Novolen، افزایش بهره وری در سرمایه گذاری و هزینه های عملیاتی، مشتریان ما را قادر می سازد که از رقابت پذیری بالاتری در بازار جهانی پلی پروپیلن برخوردار شوند.

<همکو: اخبار و تحلیل صنعت پلیمر>

قیمت مواد اولیه پلاستیک و پلیمر، قیمت نفت و سوخت

نظرات کاربران