آغاز عملیات اجرایی دو پروژه جدید در پتروشیمی نوری

مدیرعامل پتروشیمی نوری با اشاره به اینکه فعالان بازار سرمایه از خرید سهام این شرکت راضی هستند و شاهد سوددهی این سهام هستیم یادآور شد: در آینده گازوئیل یورو ۵ و یورو ۶ به سبد محصولات نوری اضافه خواهد شد.

به نقل از شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، تقی صانعی با اشاره به پایان تعمیرات اساسی در پتروشیمی نوری اظهار کرد: با پایان موفقیت‌آمیز این تعمیرات اساسی بیش از یک هفته است که وارد مدار تولید شده‌ایم.

وی با بیان اینکه این تعمیرات اساسی از پیش هماهنگ شده بود و خوشبختانه با پایان موفقیت‌آمیز تعمیرات و سرویس‌ها به ظرفیت ۹۵ درصد تولید رسیده‌ایم، افزود: اکنون روزانه ۲ هزار تن پارازایلین در پتروشیمی نوری تولید می‌شود که تولید محصولات افزایش خواهد یافت.

مدیرعامل پتروشیمی نوری با اشاره به اینکه فعالان بازار سرمایه از خرید سهام این شرکت راضی هستند و شاهد سوددهی این سهام هستیم، بیان کرد: البته این خبر خوش را هم به سهامداران می‌دهم که با آغاز عملیات اجرایی دو پروژه جدید در پتروشیمی نوری سوددهی شرکت افزایش پیدا خواهد کرد و به‌طور طبیعی ارزش شرکت نیز افزایش خواهد یافت. صانعی یادآور شد: در آینده گازوئیل یورو ۵ و یورو ۶ به سبد محصولات نوری اضافه خواهد شد.

<همکو: اخبار و تحلیل صنعت پلیمر>

قیمت مواد اولیه پلاستیک و پلیمر، قیمت نفت و سوخت

نظرات کاربران